Film vandaag

zo 15:00 Die Suffragette

Stomme zondag.

Via haar moeder komt Nelly Panburne (Asta Nielsen) in aanraking met de suffragette-beweging, die opkomen voor vrouwenrechten. Ze wordt lid van de suffragettes, maar moet kiezen tussen haar politieke idealen en haar liefde voor Lord William Ascue (Max Landa), een fel tegenstander van de suffragettes.

Begeleid op het bioscooporgel door Wolfram Reisiger.

Meer informatie

Urban Gad, 1913
Duitsland
61 minuten

zo 20:00 And Then We Danced

Van jongs af aan traint Merab samen met zijn danspartner Mary met het Nationaal Georgisch Dansensemble. Zijn wereld komt op z’n kop te staan wanneer de charismatische Irakli op het toneel verschijnt. Niet alleen wordt hij Merabs grootste concurrent…., maar ook zijn grootste verlangen.

And Then We Danced is de Zweedse Oscar inzending.

Meer informatie

Levan Akin, 2019
Zweden, Frankrijk, Georgië
113 minuten

Vloeken Drugs Discriminatie Seks

Direct reserveren


reserveren kopen

Specials!

- 15 dec - Die Sufragette met orgelbegeleiding

- 21 dec - Dag van de korte film

- 27 dec - Reqiuem voor een film + Robber symphony

- 29 dec - AIC, The Prado museum

U kunt ons ook vinden op Facebook en Twitter

Agenda

Deze week

zo 15 15:00
Die Suffragette - Urban Gad
20:00
And Then We Danced - Levan Akin
ma 16 20:00
Parasite - Joon-ho Bong
di 17 20:00
Portrait de la jeune fille en feu - Céline Sciamma
wo 18 15:00
De Grote Boze Vos - Benjamin Renner
20:00
Knife in the Water - Roman Polanski
do 19 15:00
Parasite - Joon-ho Bong
20:00
Hors normes - Olivier Nakache
vr 20 17:00
The Invisible Life of Euridice Gusmao - Karim Aïnouz
20:30
Mystify: Michael Hutchence - Richard Lowenstein
za 21 17:00
Dag van de Korte Film Junior 2019 -
18:30
Dag van de Korte Film 2019 -
21:00
Hors normes - Olivier Nakache

Deze maand

zo 15 december 15:00 Die Suffragette - Urban Gad
20:00 And Then We Danced - Levan Akin
ma 16 december 20:00 Parasite - Joon-ho Bong
di 17 december 20:00 Portrait de la jeune fille en feu - Céline Sciamma
wo 18 december 15:00 De Grote Boze Vos - Benjamin Renner
20:00 Knife in the Water - Roman Polanski
do 19 december 15:00 Parasite - Joon-ho Bong
20:00 Hors normes - Olivier Nakache
vr 20 december 17:00 The Invisible Life of Euridice Gusmao - Karim Aïnouz
20:30 Mystify: Michael Hutchence - Richard Lowenstein
za 21 december 17:00 Dag van de Korte Film Junior 2019 -
18:30 Dag van de Korte Film 2019 -
21:00 Hors normes - Olivier Nakache
zo 22 december 15:00 Portrait de la jeune fille en feu - Céline Sciamma
20:00 Parasite - Joon-ho Bong
ma 23 december 20:00 Galapagos: Hope For The Future - Evert van den Bos
di 24 december 20:00 The Invisible Life of Euridice Gusmao - Karim Aïnouz
wo 25 december 15:00 De Beroemde bereninvasie van Sicilië - Lorenzo Mattotti
20:00 Als twee druppels water - Fons Rademakers
do 26 december 15:00 Itzhak - Alison Chernick
20:00 Hors normes - Olivier Nakache
vr 27 december 17:00 Requiem voor een film - Cherry Duyns
Mogelijk nog kaarten aan de kassa
20:00 The Robber Symphony - Friedrich Feher
za 28 december 18:30 Spookuil - Anu Aun
21:00 Hors normes - Olivier Nakache
zo 29 december 11:00 The Prado Museum: A Collection of Wonders - Valeria Parisi
15:00 Hors normes - Olivier Nakache
20:00 Itzhak - Alison Chernick
ma 30 december 20:00 Varda par Agnès - Agnès Varda
di 31 december 20:00 Galapagos: Hope For The Future - Evert van den Bos
wo 01 januari 15:00 De Beroemde bereninvasie van Sicilië - Lorenzo Mattotti
19:30 Les uns et les autres - Claude Lelouch
do 02 januari 15:00 Bulbul Can Sing - Rima Das
20:00 It Must Be Heaven - Elia Suleiman
vr 03 januari 17:00 Als de kraanvogels overvliegen - Michail Kalatozov
20:30 It Must Be Heaven - Elia Suleiman
za 04 januari 18:30 De Beroemde bereninvasie van Sicilië - Lorenzo Mattotti
21:00 Bulbul Can Sing - Rima Das
zo 05 januari 20:00 Bulbul Can Sing - Rima Das
ma 06 januari 20:00 Veearts Maaike - Tijs Tinbergen
di 07 januari 20:00 It Must Be Heaven - Elia Suleiman
wo 08 januari 15:00 J'ai perdu mon corps - Jérémy Clapin
20:00 Good Bye Lenin! - Wolfgang Becker
do 09 januari 15:00 Out Stealing Horses - Hans Petter Moland
20:00 Marianne & Leonard: Words of Love - Nick Broomfield
vr 10 januari 17:00 Judy - Rupert Goold
20:30 Honeyland - Tamara Kotevska
za 11 januari 18:30 Out Stealing Horses - Hans Petter Moland
21:00 Marianne & Leonard: Words of Love - Nick Broomfield
zo 12 januari 15:00 Honeyland - Tamara Kotevska
20:00 Judy - Rupert Goold
ma 13 januari 20:00 Out Stealing Horses - Hans Petter Moland
di 14 januari 20:00 Judy - Rupert Goold

Verwacht

wo 15 januari 15:00 Buurman & Buurman, Experimenteren er op los! - Marek Beneš
20:00 Oblomov - Nikita Michalkov
do 16 januari 15:00 Il traditore - Marco Bellocchio
20:00 Out Stealing Horses - Hans Petter Moland
vr 17 januari 17:00 Marianne & Leonard: Words of Love - Nick Broomfield
20:30 INXS Live Baby Live at Wembley Stadium - David Mallet
za 18 januari 18:30 Out Stealing Horses - Hans Petter Moland
21:00 Il traditore - Marco Bellocchio
zo 19 januari 11:00 Marianne & Leonard: Words of Love - Nick Broomfield
15:00 Os Lobos - Rino Lupo
19:30 Il traditore - Marco Bellocchio
ma 20 januari 20:00 Honeyland - Tamara Kotevska
di 21 januari 20:00 Out Stealing Horses - Hans Petter Moland
wo 22 januari 15:00 J'ai perdu mon corps - Jérémy Clapin
20:00 Déjà s’envole la fleur maigre - Paul Meyer
do 23 januari 15:00 La Belle Époque - Nicolas Bedos
20:00 Il traditore - Marco Bellocchio
vr 24 januari 17:00 The Two Popes - Fernando Meirelles
20:30 Marriage Story - Noah Baumbach
za 25 januari 18:30 La Belle Époque - Nicolas Bedos
21:00 Il traditore - Marco Bellocchio
zo 26 januari 11:00 Water Lilies of Monet - The Magic of Water and Light - Giovanni Troilo
15:00 La Belle Époque - Nicolas Bedos
19:30 Il traditore - Marco Bellocchio
ma 27 januari 20:00 Marriage Story - Noah Baumbach
di 28 januari 20:00 The Two Popes - Fernando Meirelles
wo 29 januari 15:00 Buurman & Buurman, Experimenteren er op los! - Marek Beneš
19:30 Lolita - Stanley Kubrick
do 30 januari 15:00 The Farewell - Lulu Wang
20:00 La Belle Époque - Nicolas Bedos
vr 31 januari 17:00 For Sama - Waad al-Kateab
20:30 Il testimone invisibile - Stefano Mordini
100 jaar luxor

Specials!

- 15 dec - Die Sufragette met orgelbegeleiding

- 21 dec - Dag van de korte film

- 27 dec - Reqiuem voor een film + Robber symphony

- 29 dec - AIC, The Prado museum

U kunt ons ook vinden op Facebook en Twitter

Entreeprijzen

Reguliere films             : € 9,00
Pashouders *               : € 6,50
Jeugd tot 14 jaar **     : € 6,00

* Luxorpas, CJP- en CKV-pas, bij aankoop tonen
** Ook voor volwassenen bij kinderfilms

Podium

Er zijn op het moment geen podiumactiviteiten.

Nieuws

Wijziging kaartverkoop

Small

Met ingang van 1 januari kunnen bij Luxor geen kaartjes meer gereserveerd worden.

Natuurlijk is dat even wennen, maar het heeft een paar voordelen:

Ten eerste verlost het ons van gereserveerde kaartjes die niet worden opgehaald, terwijl potentiële bezoekers thuisblijven omdat online geen kaartjes meer verkrijgbaar zijn.

Een tweede voordeel is dat de wachttijd aan de kassa korter wordt. Wie online een kaartje koopt, zoekt meteen ook een stoel uit. Dat scheelt dus in de drukte aan de kassa.

Een kaartje kopen met een Luxor filmbon, bioscoopbon, CJP-pas etc. kan vooralsnog alleen aan de kassa.

Lees meer

Stomme Zondag, Die Suffragette met orgel begeleiding door Wolfram Reisiger

Small

Zondag 15 december zal Wolfram Reisiger weer een stomme film van orgelmuziek voorzien.
De film uit 191, Die Suffragette - Via haar moeder komt Nelly Panburne (Asta Nielsen) in aanraking met de suffragette-beweging, die opkomen voor vrouwenrechten. Ze wordt lid van de suffragettes, maar moet kiezen tussen haar politieke idealen en haar liefde voor
Lord William Ascue (Max Landa), een fel tegenstander van de suffragettes.

Lees meer

Films for Thoughts

Small

Films for Thoughts is een nieuw initiatief, een platform dat dialoog en uitwisseling van ideeën mogelijk maakt. Films for Thoughts organiseert events, met name filmavonden en discussies, waarbij we thema’s aanspreken die raken aan issues die relevant zijn in onze huidige multiculturele samenleving. We beogen hiermee bij te dragen aan openheid en begrip tussen individuen en groepen.

Lees meer

onder constructie

Geen Luxorpas?

Met een Luxor pas haalt u er meer uit.
U krijgt korting en ontvangt elke maand ons
e-programma.

Lees verder

Digitale filmagenda

U kunt hieronder het E-programma downloaden

downloaden

Houtmarkt 64 | 7201 KM Zutphen | 0575 - 51 37 50 | route | privacy statement | info@luxorzutphen.nl | Twitter Facebook